понеділок, 16 жовтня 2023 р.

Чемпіонат України зі спортивного туризму

З 12 по 15 жовтня в Хмельницькій області відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму (пішохідний туризм - зв'язки), в якому взяла участь і команда Миколаївської області. Змагання проходили на двох дистанціях: довга дистанція "Крос-похід" та коротка дистанція "Смуга перешкод".

Незважаючи на суттєве оновлення складу команди наші зв'язки показали достойний результат. Серед змішаних зв'язок зв'язка з м. Вознесенська (Носков Ігор (МСУ) та Костюкова Марія) посіла 4 місце в загальному заліку, програвши третьому місцю за пріоритетом дистанцій. Зв'язка дівчат (Колеснікова Марія (МСУ, м. Миколаєв) та Беспояско Вікторія (Галицинівська ТГ)) в заліку змішаних зв'язок 9-тї, але серед жіночих зв'язок у них найкращій результат.

Дуже непоганий результат і у чоловічої зв'язки (Пугачевський Дмитро - Яланський Андрій (м. Вознесенськ)). Хлопці 5-ті в загальному заліку.

Чемпіонами України стали спортсмени з Чернігівської області.

Вітаємо переможців!!! Нашим спортсменам бажаємо спортивного зростання і чекаємо на наступні перемоги))))

Дякуємо ЗСУ можливість жити, змагатись, за кожен новий день цього чудового життя!!!